Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Stellar Blade - Xion, ostatnie miasto

Docieramy do ocalałego miata ludzi.

Po pokonaniu pierwszego spotkanego Alfa Nayitiba w grze Stellar Blade i pozyskaniu nowej sojuszniczki, Eve wraz z towarzyszami trafia do miasta Xion. Będziemy tu mieli okazję pomóc ocalałym mieszkańcom miasta.

Początkowo po pojawieniu się w mieście podążamy za Adamem, który zaprowadzi nas do Orcala - lokalnego przywódcy. Wykonujemy polecenia towarzyszy i instalujemy hiperogniwo w Kołysce. Po wyjściu na zewnątrz Adam poprosi Eve o przysługę - przyniesienie części ze Złomowiska Sióstr. Udajemy się w to miejsce i rozmawiamy z Kayą.

Jak się okazuje, potrzebną elektronikę otrzymamy za darmo, a jednocześnie odblokujemy nowe zadanie poboczne - Historia złomiarki. Po odzyskaniu części wracamy do lądowiska i rozmawiamy z Adamem. Po dotarciu na miejsce oglądamy scenkę. Jak się okazuje, Lily zamontowała w naszym dronie karabin, z którego możemy korzystać w czasie walki. Uczymy się nowej techniki, strzelając w latające cele.

Następnie rozmawiamy z Adamem i oglądamy następną scenkę. Jak się okazuje, statek towarzysza nie może jeszcze wyruszyć, a my musimy udać się na pustkowia samemu. Jednocześnie ta misja zakończy się, a my rozpoczniemy nowe zadanie główne - Altess Levoire.

Następne: Stellar Blade - Prosta łamigłówka

Spis treści: Stellar Blade - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Stellar Blade - Złomiarz Adam

Read this next