Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Startują zamknięte testy Survarium

Sieciowa strzelanka od twórców serii S.T.A.L.K.E.R.

Po miesiącach oczekiwań już nie tylko gracze rosyjskojęzyczni mogą przestąpić do zamkniętych testów sieciowej strzelanki Survarium - twórcy otworzyli serwery także na osoby z innych krajów.

Chęć przystąpienia do testów zgłaszać należy na oficjalnej stronie, a zaproszenia z kluczami będą wysyłane co godzinę - czytamy na oficjalnej stronie. Przygotowano nawet specjalny licznik i listę szczęśliwców.

Obecnie dostępny jest jeden tryb sieciowy - klasyczne pojedynki drużynowe. Pięć przygotowanych map to Rudnia, Szkoła, Stacja Radarowa, Zakłady Przemysłu Chemicznego i Fort Tarakanowski. Gracze mogą liczyć na spotkania z anomaliami i dwiema frakcjami: Włóczęgami i przedstawicielami Czarnego Rynku.

Pełna wersja produkcji zadebiutuje w drugiej połowie przyszłego roku, tylko na PC. W planach jest także tryb kooperacji. Gra rozprowadzana będzie za darmo, wspierana zapewne transakcjami cyfrowymi.

Odpowiedzialne za produkcję Vostok Games powstało w kwietniu 2012 roku, a w skład studia weszła duża część byłych pracowników ukraińskiego GSC Game World - deweloperzy odpowiedzialni za serię S.T.A.L.K.E.R.

Prezentacja lokacji

Tagi

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze