Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fragmenty rozgrywki ze strzelaniny Survarium

Piętnaście minut z nową produkcją deweloperów odpowiedzialnych za serię S.T.A.L.K.E.R.

Przedstawiciele Vostok Games zaprezentowali na targach Gamescom grę Survarium. Niemiecki serwis GameStarDE opublikował w sieci materiał wideo, na którym możemy przyjrzeć się rozgrywce we wspomnianej produkcji.

Survarium to sieciowa strzelanina, łącząca elementy kampanii dla jednego gracza z rozgrywką wieloosobową. Twórcy planują implementację wielu trybów zabawy, by każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego.

Vostok Games zostało stworzone w kwietniu 2012 roku, w skład studia weszła duża część byłych pracowników ukraińskiego GSC Game World. To deweloperzy odpowiedzialni za serię S.T.A.L.K.E.R.

Poniższy materiał przedstawia nie tylko potyczki na terenie ruin w post-apokaliptycznym świecie, ale również system modyfikowania umiejętności postaci i zarządzania ekwipunkiem.

Survarium ma zadebiutować przed końcem 2013 roku na PC. Obecnie, na oficjalnej stronie produkcji, można zgłosić chęć udziału w testach alfa.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze