Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ruszyły zapisy do testów Survarium - duchowego spadkobiercy serii S.T.A.L.K.E.R.

AKTUALIZACJA: Nowy dziennik deweloperski.

Studio Vostok Games rozpoczęło zapisy do zamkniętej fazy testów postapokaliptycznej gry sieciowej Survarium.

Aby wyrazić chęć wzięcia udziału w testach, należy zarejestrować się na oficjalnej stronie producenta i wypełnić krótką ankietę.

W wersji alpha otrzymamy dostęp do dwóch frakcji, czterech map, podstawowego systemu zadań i trybu Player vs Player. Jak informuje producent, w testach udział weźmie tysiąc chętnych, a pierwsi gracze pojawią się w świecie Survarium już za kilka tygodni. Twórcy zamierzają systematycznie ulepszać produkcję, a pełna wersja ukaże się w przyszłym roku, wyłącznie na PC.

Survarium to darmowa strzelanka, nastawiona na rozgrywkę sieciową. Za produkcję odpowiada ukraińskie studio Vostok Games, które powstało na gruzach GSC Game World - twórców serii S.T.A.L.K.E.R.

Twórcy opublikowali także nowy dziennik deweloperski, dokumentujący postępy nad grą. Piąta część filmu prezentuje kolejną frakcję i system tworzenia postaci:

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze