Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ruszyły zamknięte testy wczesnej wersji strzelanki Survarium

Zobacz pierwsze fragmenty rozgrywki.

Zgodnie z zapowiedzią z kwietnia, pierwsi gracze otrzymali zaproszenia do zamkniętych testów Survarium - duchowego spadkobiercy serii S.T.A.L.K.E.R.

Podczas pierwszego weekendu rozegrano 226 meczów, ale twórcy z Vostok Games planują stopniowe zapraszanie kolejnych użytkowników, by o każdej porze dnia i nocy na serwerach grało 200 osób.

Pierwsza wersja testowa zawiera jedynie drużynowe rozgrywki player vs. player, czyli popularny team deathmatch, oraz dwie frakcje, jedną mapę, 11 broni i 6 kompletów wyposażenia. Wraz z postępami prac twórcy rozbudują alphę o kolejne elementy: kooperację i swobodną grę (PvE), umiejętności, nowe klasy postaci i dodatkowe mapy.

Chętni na wzięcie udziało w testach wciąż mogą zapisywać się na oficjalnej stronie produkcji.

Survarium to darmowa strzelanka, nastawiona na rozgrywkę sieciową. Za produkcję odpowiada ukraińskie studio Vostok Games, które powstało na gruzach GSC Game World - twórców serii S.T.A.L.K.E.R.

Poniżej pierwsze fragmenty rozgrywki, opublikowane w serwisie YouTube przez użytkownika „PHANTOMGAMEWORLD”, który - jak się okazuje - jest wielkim fanem Linkin Park.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze