Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Starsza pani spędziła 3,5 tysiąca godzin na grze w Animal Crossing: New Leaf

Równowartość 150 dni.

Wirtualną rozrywką coraz częściej interesują się nie tylko młodzi, ale też starsi. Pewna 87-latka na rozgrywce w wydanej na 3DS grze Animal Crossing: New Leaf spędziła 3,58 tysiąca godzin, co odpowiada 150 dniom.

Wynik ujawnił wnuk kobiety we wpisie na Twitterze. Z udostępnionych statystyk wynika, że seniorka uruchamiała tytuł łącznie 2,5 tysiąca razy, grając codziennie od 2014 roku przez około półtorej godziny dziennie. W trakcie zabawy lubi między innymi wykopywać skamieliny.

Mimo regularnego używania konsoli, 3DS zepsuł się dopiero niedawno. W związku z tym na święta najbliżsi postanowili sprezentować starszej pani nowy egzemplarz urządzenia (dzięki, Nintendo Life).

Animal Crossing: New Leaf to jedna z odsłon cyklu, w którym gracze rozwijają wirtualną farmę. Podczas rozgrywki eksplorują otoczenie, wykonują prace na roli oraz nawiązują relacje z napotykanymi postaciami niezależnymi.

Wnuk seniorki oznajmił, że w przyszłości zamierza kupić babci konsolę Switch, by mogła grać w następną część serii, która zadebiutuje na rynku w tym roku. Na ten cel zbiera już pieniądze, sprzedając swoje starsze gry.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze