Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Starfield - wszystkie planety: czy jest na nich życie

Flora i fauna.

Starfield to ogromna gra - największa w dotychczasowym dorobku Bethesdy. Gracze będą mogli odwiedzić w niej co najmniej tysiąc różnych ciał niebieskich. Czy jednak istnieje na nich życie? A może przypominają martwe skały zawieszone w zimnej przestrzeni?

Tak, na wielu planetach w Starfield napotkamy życie. O ile nie wiemy nic o inteligentnych kosmitach, o tyle wszelkiej maści obce zwierzęta i roślinność nie tylko zostały oficjalnie potwierdzone przez deweloperów, ale mogliśmy też zobaczyć niektóre z nich na filmach z rozgrywki.

Widzieliśmy dotąd stworzenia przypominające owady, a nawet dinozaury, a także różnorodną roślinność - od tropikalnej po taką, jaką znaleźć można w tundrze. Wiemy też, że na jednej z planet poławia się ryby, zatem prawdopodobnie pojawią się również stworzenia morskie.

Niektóre ze zwierząt są łagodne, inne to drapieżniki, z którymi trzeba będzie walczyć. Rośliny miejscami bardzo przypominają swoje ziemskie odpowiedniki, lecz na ilustracjach koncepcyjnych widzimy też zdecydowanie bardziej obce formy.

Zobacz także:

Starfield - czy są kosmici i obce rasy

Starfield - czy jest w Game Pass

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze