Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dodatek Gwiazda Śmierci do Star Wars Battlefront z datą premiery

Oraz nowym zwiastunem.

Przedstawiciele Electronic Arts ujawnili dokładną datę premiery trzeciego DLC do sieciowej strzelanki Star Wars Battlefront - Gwiazdy Śmierci.

Posiadaczom przepustki sezonowej dodatek zostanie udostępniony 20 września. Pozostali gracze będą musieli poczekać dwa tygodnie dłużej - do 4 października.

EA opublikowało również nowy zwiastun z fragmentami rozgrywki z trybu, który znajdzie się w rozszerzeniu - Battle Station.

W wariancie weźmiemy udział w słynnej bitwie o tytułową stację bojową. Zabawa podzielona będzie na trzy fazy - każda z odmiennymi celami do zrealizowania.

Pierwsza osadzona zostanie w przestrzeni kosmicznej. Zasiadając za sterami X-Wingów i A-Wingów staniemy do walki z imperialnymi TIE Fighterami i TIE Interceptorami.

Zadaniem rebeliantów ma być wsparcie sojuszniczych Y-Wingów w zniszczeniu pola ochronnego towarzyszącego wrogim jednostkom gwiezdnego niszczyciela, co odsłoni słabe punkty okrętu.

W następnym etapie trafimy na pokład Gwiazdy Śmierci, gdzie postaramy się przechwycić zawierającego cenne informacje droida R2-D2.

Zwieńczeniem bitwy będzie faza ponownie tocząca się w kosmosie. Głównym celem ma być zniszczenie stacji bojowej. Nie zabraknie też opcji wcielenia się w samego Luke'a Skywalkera, zasiadającego za sterami X-Winga.

DLC zaoferuje również dwie nowe postacie, którymi będą mogli pokierować gracze - służącego Imperium łowcę nagród Bosska oraz walczącego po stronie Rebelii owłosionego Chewbaccę. Do tego kolejny zestaw map, pojazdów, blasterów, a także gwiezdnych kart.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze