Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars 1313 - nowe szczegóły

Grafiki koncepcyjne ze skasowanego projektu.
Młody Boba Fett

Na początku tego roku LucasArts potwierdziło, że anulowany projekt Star Wars 1313 opowiadał o przygodach łowcy nagród Boba Fetta. Jeden z byłych pracowników studia ujawnił serwisowi IGN kilka nowych szczegółów na temat gry.

Tytuł rozpoczynał się na planecie Tattooine, prezentując młodego Fetta, nadal w hełmie swojego ojca. Akcję planowano umieścić pomiędzy dwiema trylogiami filmów, a charakterystyczny pancerz odblokowywany miał być stopniowo.

Część produkcji umieszczono także w opuszczonej części Coruscant, na poziomie 1314. Zgodnie z tym, co sugerowały pierwsze ujęcia z rozgrywki, LucasArts czerpało inspiracje z Uncharted, stawiając na efektowne sceny w perspektywie trzeciej osoby oraz towarzystwo drugiej postaci.

Ważną częścią fabuły miał być przemyt Tauntaun i kosmicznych narkotyków, a całość planowano powiązań z serialem telewizyjnym, przedstawiającym różne organizacje kryminalne z Coruscant. Nie wiadomo, co stało się z tym projektem po przejęciu LucasFilm przez Disney.

Więcej szczegółów i grafik koncepcyjnych znaleźć można na stronie IGN.

Boba Fett i jego kolega - droid
Zakamarki Coruscant w nocy

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze