Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiera Star Wars 1313 w tym roku? LucasArts: Informacje są niedokładne

Wydawca dementuje doniesienia z wczoraj, wpis znika z Facebooka.

Wczoraj pisaliśmy o tym, że niemiecki odział PlayStation informował poprzez Facebooka o dacie premiery gry Star Wars 1313. Według naszych sąsiadów zza Odry, tytuł ma się ukazać jeszcze w tym roku, między innymi na PlayStation 3. Doniesienia skomentowała firma LucasArts, wydawca i producent produkcji. - Informacje są niedokładne - usłyszał Eurogamer od przedstawicielki LucasArts.

Kto tu kłamie?

- Nigdy nie potwierdzaliśmy, na jakie platformy ukaże się Star Wars 1313 na chwilę obecną nie mamy nic do ogłoszenia w tej sprawie - dodała. Jednocześnie wpis na profilu niemieckiego oddziału PlayStation został skasowany.

Tytuł został zaprezentowany na zeszłorocznych targach E3 w Los Angeles. Wówczas uruchomiony był na PC, ale twórcy uparcie odmawiają komentarza co do platform docelowych. Spekuluje się, że gra może zadebiutować równocześnie na obecnej i następnej generację konsol.

Star Wars 1313 będzie najnowszą produkcją w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Powstaje na silniku Unreal Engine 3.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze

Rafał Baranowski

Contributor

Komentarze