Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Śródziemie: Cień Wojny - Wojny Cieni: prawdziwe zakończenie

Jak obejrzeć prawdziwe zakończenie.

Jeśli znalazłeś się na tej stronie, to znaczy, że najprawdopodobniej pokonałeś już Saurona i jego armię, kończąc tym samym jedyną misję trzeciego aktu gry, Świetlisty Władca. Na sam koniec wspomnianego zadania czeka cię jednak niespodzianka, gdyż rozpocznie się kolejny, czwarty akt.

Nie posiada on już jednak typowych misji, z jakimi miałeś do czynienia w trzech poprzednich rozdziałach gry. Polega on głównie na zabawie w przejmowanie regionów i zdobywanie twierdz, a także obronie posiadanych już fortec. Świat gry znacznie się jednak zmienił, proponując coraz większe wyzwania.

Zmianom uległy przede wszystkim poziomy doświadczenia kapitanów. Teraz są znacznie większe, czyniąc walkę z nimi o wiele trudniejszymi. Ma to jednak swoje przełożenie na zdobywanie lepszych przedmiotów i podnoszenie umiejętności naszej postaci.

Plansza informująca o kontynuacji zabawy i trybie Wojny Cieni.

Po zakończonej misji trzeciego aktu wyświetli ci się plansza informująca o zmianach w grze. Odblokowałeś tym samym umiejętności Wskrzeszenie oraz Upiór pierścienia, do tej pory niedostępne w standardowych drzewkach umiejętności. W ramach nagrody otrzymasz także legendarny zestaw przedmiotów, a także dostęp do nowych wyzwań.


Jak odblokować prawdziwe zakończenie

Głównym zadaniem czwartego aktu jest ciągłe ulepszanie swoich fortec, werbując przede wszystkim coraz lepszych kapitanów, co sprowadza się do walki z nimi i ich dominację. Do tej potrzebne będą coraz wyższe poziomy doświadczenia, a więc czeka cię naprawdę długa droga do możliwości obejrzenia tak zwanego prawdziwego zakończenia.

Wraz z kolejnymi etapami będziesz coraz częściej atakowany, co zmusi cię do obrony posiadanych fortec, a potem także ponownego ich odbijania. Czwarty akt, jak wspomnieliśmy już wcześniej, nie posiada klasycznych misji i ciągu fabularnego.Nagrodą za ukończenie bardzo trudnego i długiego, trwającego nawet tyle samo godzin, co główna część rozgrywki aktu, będzie odblokowanie prawdziwego zakończenia gry. Tłumaczy ono pewne niedokończone wątki w historii o zmienia nieco obraz całej opowieści. Zobaczą je jednak tylko najwytrwalsi gracze.

Komentarze