Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Xbox Game Pass na PC i Xbox One w lipcu ze Śródziemie: Cień Wojny i Dead Rising 4

Nowe tytuły w ofercie.

Microsoft ujawnił listę tytułów, które w lipcu pojawią się w ofercie Xbox Game Pass - usługi abonamentowej dostępnej dla posiadaczy PC z systemem Windows 10 oraz konsoli Xbox One.

Jutro, 4 lipca, do katalogu subskrypcji trafi między innymi Śródziemie: Cień Wojny, czyli produkcja osadzona w uniwersum „Władcy Pierścieni”. Gra kontynuuje przygody Taliona - Strażnika Północy połączonego z duchem elfa Celebrimbora.

Natomiast 11 lipca oferta usługi wzbogaci się również o Dead Rising 4, a więc kolejną odsłonę cyklu z zombie w rolach głównych. Gracze wcielają się w znanego z pierwszej części serii Franka Westa, który ponownie stawia czoła żywym trupom w miasteczku Williamette.

Abonenci wkrótce otrzymają dostęp do kilku nowych gier

Od 4 lipca w Xbox Game Pass dostępne będą:

  • Śródziemie: Cień Wojny (PC, Xbox One)
  • My Time at Portia (PC, Xbox One)
  • Undertale (PC)

Natomiast 11 lipca w ofercie pojawią się:

  • Blazing Chrome (PC, Xbox One)
  • Dead Rising 4 (PC, Xbox One)
  • LEGO City Undercover (PC, Xbox One)
  • Timespinner (PC)
  • Unavowed (PC)

Xbox Game Pass na PC i Xbox One to bliźniacze usługi, których abonenci uzyskują dostęp do regularnie poszerzanych katalogów gier. Obecnie w ofertach znajduje się ponad 100 zróżnicowanych tytułów.

Na konsoli cena miesięcznej subskrypcji wynosi 40 zł, a na komputerach osobistych 18,99 zł, choć do jutra abonament można kupić za 4 zł. Zainteresowani mogą też za 60 zł nabyć wersję Ultimate, która zawiera usługi na wspomniane platformy i Xbox Live Gold.

Warto zaznaczyć, że w celu skorzystania z Xbox Game Pass posiadacze PC z systemem Windows 10 muszą pobrać nową wersję aplikacji Xbox.

Źródło: Xbox Wire

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze