Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sony ujawnia plany na Paris Games Week i PlayStation Experience

Będzie się działo.

Sony ujawniło plany na kolejne imprezy przeznaczone dla graczy: Paris Games Week oraz organizowane przez firmę PlayStation Experience.

Japońska korporacja pominęła w tym roku Gamescom, ale pojawi się na w Paryżu. Konferencję zaplanowano na 27 października, na godzinę 18:00.

Będzie to pierwszy pokaz firmy od czerwcowego E3, gdzie nie brakowało dużych niespodzianek: The Last Guardian, Shenmue 3 i remake Final Fantasy 7 od Square Enix.

Niecałe dwa miesiące później - od 5 do 6 grudnia - Sony organizuje w San Francisco kolejną edycję imprezy PlayStation Experience, obiecując „duże zapowiedzi” i turniej Street Fighter.

Czego możemy spodziewać się na pokazach? Liczymy na konkretne daty premiery dla No Man's Sky (raczej nie w tym roku) i Uncharted 4: Koniec Złodzieja.

Możliwe, że poznamy także plany francuskiego Quantic Dream, odpowiedzialnego w przeszłości za Heavy Rain czy Beyond: Dwie Dusze. Jest też Drawn To Death od Davida Jaffe oraz pozycje niezależne, jak Rime i Wild.

Relacje i wszystkie najważniejsze wiadomości pojawią się oczywiście na łamach Eurogamer.pl.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze