Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sony szykuje testy beta Gran Turismo 7?

Sugeruje strona PlayStation.

Mało znana aplikacja Experience PlayStation pozwala użytkownikom zapisać się do testów beta Gran Turismo 7 na PS5. Żadna taka inicjatywa nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana.

O sprawie informuje serwis GTPlanet, zajmujący się serią. Opcja została prawdopodobnie udostępniona przedwcześnie, a obecnie jest testowana.

Eurogamer może potwierdzić, że proces pozyskiwania kluczy dostępu rzeczywiście funkcjonuje, choć w naszym przypadku zakończył się odebraniem kodu 1234-5678-9012. To także sugeruje, że funkcja nie jest jeszcze gotowa na faktycznych użytkowników.

Aby spróbować samemu, wystarczy udać się na stronę Experience PlayStation, a po zalogowaniu na konto PSN wybrać „Related Campaigns” oraz „Italia Quest”, po czym obejrzeć 10-sekundowy trailer produkcji.

Beta Gran Turismo 7 nie została jeszcze ogłoszona, lecz nie powinna być większą niespodzianką. GT Sport przed wydaniem na PlayStation 4 także było testowane przez Sony.

Zgodnie z inną tradycją serii, premierę pełnej wersji opóźniono w lutym na przyszły rok. W pracach przeszkodziła podobno pandemia Covid-19, co przełożyło się na zmianę planów.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze