Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Songs of Conquest - esencje: czym są, rodzaje, jak zdobywać

Zasoby potrzebne do rzucania zaklęć.

W trakcie zabawy w Songs of Conquest przewinie ci się wielokrotnie termin esencja - wraz z jednym z jej rodzajów. Do czego służy ten zasób, czym są tajemnicze kolorowe kule przy portretach powierników i czy powinieneś zaprzątać sobie tym głowę? Odpowiadamy na niniejszej stronie.

Poziom esencji jest unikalny dla każdego powiernika. Możesz to sprawdzić przy portrecie bohatera - kolorowe kule (1) przedstawiają dostępne dla niego esencje. Gdy najedziesz na nie myszką, wyświetli się informacja o dokładnej ilości (2) danej esencji.

Esencje zdobywasz na kilka sposobów. Mogą to być badania w Akademii, choć jest to dostępne raczej w późniejszym etapie rozgrywki. Głównym ich źródłem są jednak twoje wojska. Gdy najedziesz myszką na dowolny oddział, zobaczysz tam informacje, jakie esencje zapewniają (3).

Do czego wykorzystywane są esencje? Do rzucania zaklęć w czasie walk. Dlatego też, dobierając jednostki, musisz brać pod uwagę nie tylko ich siłę na polu walki, ale także wpływ na zaklęcia, które będziesz mógł rzucać.

Następnie: Songs of Conquest - zaklęcia: jak rzucać czary

Spis treści: Songs of Conquest - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Songs of Conquest - jak ulepszać jednostki

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze