Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sniper Elite 5 - przedmioty do zebrania, znajdźki

Przedmioty kolekcjonerskie w grze.

W Sniper Elite 5 podczas każdej misji możemy zebrać szereg różnych znajdziek. Niektóre dadzą nam nowe wskazówki do wykonania misji lub zaznaczą na mapie interesujące obiekty, a inne rozbudowują lore gry i pozwolą dowiedzieć się więcej o świecie przedstawionym.

Przedmioty do zebrania możemy znaleźć leżące w różnych miejscach poziomów (1), albo poprzez przeszukiwanie ciał (2) poległych i ogłuszonych wrogów (wyjątkiem są Kamienne Orły).

Poniżej zamieszczamy listę znajdziek dostępnych w grze:

  • Listy osobiste - prywatna korespondencja żołnierzy. Mogą zawierać podpowiedzi do wykonania zadań lub oznaczyć na mapie interesujące miejsca;
  • Utajnione dokumenty - poufne wojskowe depesze ujawniają lokalizację zadań pobocznych i zawierają wskazówki do wykonywania celów misji;
  • Ukryte przedmioty - znajdźka czysto kolekcjonerska. Bardzo rzadko zawierają jakiekolwiek wskazówki;
  • Kamienne orły - rzeźbione, kamienne orły często pojawiały się w architekturze Trzeciej Rzeszy. W Sniper Elite 5 służą jako ozdobne tarcze strzeleckie i znajdziemy je w różnych miejscach map.

Zebrane znajdźki możemy zobaczyć w menu postępów.

Spis treści: Sniper Elite 5 - Poradnik, Solucja

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze