Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Działa Navarony” w nowym dodatku do Sniper Elite 5

Są też darmowe DLC.

Fani klasycznego kina wojennego powinni zwrócić uwagę na najnowsze rozszerzenie do Sniper Elite 5, wyraźnie inspirowane produkcją „Działa Navarony” z 1961 roku.

Brakuje może Gregory’ego Pecka, ale zadbano o inne kluczowe założenia: jest ściśle strzeżona, nadmorska baza (choć we Francji, nie w Grecji), a celem jest zniszczenie znajdującej się na jej terenie baterii potężnych dział.

Pisząc bardziej praktycznie, misję pod nazwą Landing Force trzeba zakupić osobno (za 53,99 zł) lub odebrać w ramach przepustki sezonowej. W ramach DLC otrzymamy także wyciszony karabinek D.L. oraz dużo głośniejszą, klasyczną „Pepeszę”.

Jest też sporo darmowych nowości. Mowa o mapie Flooded Village do zmagań wieloosobowych, dostępnej we wszystkich trybach rozgrywki. Miejscówka czerpie inspiracje ze słynnego D-Day, z akcją w Normandii. Osobno - w aktualizacji - dodano także strzelnicę do testowania broni i uproszczono zapraszanie znajomych do rozgrywki.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Sniper Elite 5

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze