Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Simy pozostaną agresywne do grudnia. Opóźniono łatkę The Sims 4

Twórcy pracują nad problemem.

Simy pozostaną agresywne i nieuprzejme jeszcze trochę dłużej. Aktualizacja The Sims 4 rozwiązująca problem z tym aspektem rozgrywki została opóźniona i ukaże się dopiero na początku grudnia.

Nie podano konkretnej daty. O sprawie informowaliśmy w październiku, gdy gracze zaczęli skarżyć się na ciągłe pożary w grze. Spektakularny ogień - dotykający nawet sedesów - nieco „przykrył” fakt, że update produkcji zmienił także charakter postaci.

„Także zauważyłem, że moje Simy są strasznie niemiłe” - skarżył się jeden z użytkowników. „Stosunek mojego Sima do żony znacznie się popsuł, ponieważ zaczął na nią krzyczeć w losowych momentach. Muszę zarządzać każdą interakcją, żeby bez powodu nie zaczęli kłótni”.

Część graczy spekulowała, że winne jest wprowadzenie nowego perka - Lojalności. Takie Simy są mniej skłonne do flirtowania lub zdrady, jeśli znajdują się w związku. Problem jest najwyraźniej bardziej skomplikowany - na tyle, że studio Maxis przedłużyło prace nad łatką.

„Łatka balansująca zbytnio agresywne/niemiłe Simy miała ukazać się dzisiaj, lecz została opóźniona na początek grudnia” - napisano w wiadomości na Twitterze. „Szczerze przepraszamy za zmianę planów”.

Osobno twórcy dodają, że przyglądają się problematycznym treściom publikowanym w oficjalnej galerii The Sims 4. Deweloperzy proszą jednak o wyrozumiałość i raportowanie takich treści, ponieważ moderatorzy mają ograniczone możliwości w natłoku publikowanych treści - ponad 40 tysięcy materiałów dziennie.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze