Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Seria Warhammer 40k: Dawn of War dostępna za darmo w ten weekend

Jest też nowa mapa.

Udane strategie czasu rzeczywistego z serii Warhammer 40,000: Dawn of War są w ten weekend dostępne na Steamie za darmo.

Gabrielu, czy ci nie żal?

Od teraz do niedzielnego wieczora, 27 września, pobrać i sprawdzić można Dawn of War 1 i Dawn of War 2, a także wszystkie dodatki do tych produkcji.

Produkcje oraz rozszerzenia do nich objęto również promocją, sięgającą 75 procent, jeśli ktoś zainteresuje się pozyskaniem strategii studia Relic na własność. Przecena trwa do poniedziałku.

Aby uczcić okazję, deweloperzy przygotowali nową mapę do zmagań sieciowych, dla 11-letniego Dawn of War 1. Lokację nazwano The Temple of Cyrene, gdzieś na planecie Gabriela Angelosa z Blood Ravens.

Dawn of War 2 oferuje tymczasem cztery zestawy sprzętu Wargear dla postaci w głównej kampanii, dostępne wcześniej jako DLC do zamówień przedpremierowych lub rzadki bonus w samej grze.

Gracze na całym świecie mają natomiast nadzieję, że seria doczeka się kontynuacji. Relic zajęte jest obecnie Company of Heroes 2, ale ta produkcja dostaje już tylko dodatki. Być może należąca do Segi firma w tajemnicy szykuje coś większego?

Masz chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze