Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sea of Thieves - testy alpha otwarte dla wszystkich

Zapisy trwają do 1 grudnia.

Prace nad Sea of Thieves dobiegają końca - produkcja ukaże się na początku przyszłego roku. Wcześniej odbędzie się jeszcze jedna faza testów alpha, otwarta dla wszystkich zainteresowanych.

Techniczne testy trwają już od niemal roku, powoli oferując dostęp coraz większej grupie użytkowników. Początkowy tysiąc graczy to teraz niemal 250 tys. zaproszeń. Finałowa faza zniesie także i to ograniczenie - wystarczy dołączyć do inicjatywy Insider Programme.

Gra stawia na pastelową oprawę

Aby zagwarantować sobie zaproszenie, musimy do 1 grudnia skorzystać z formularza na oficjalnej stronie.

Wymagane jest konto Xbox Live i wypełnienie krótkiej ankiety. Oferta ważna jest dla osób powyżej 18 roku życia, co jest wymagane do wyrażenia zgody na umowę o poufności - publikowanie materiałów z gry jest zabronione.

Zagrać możemy na PC (z systemem operacyjnym Windows 10) lub na Xbox One, gdzie jednak potrzebne będzie także aktywna subskrypcja Xbox Live Gold.

Sea of Thieves to gra stawiająca przede wszystkim na kooperacyjną, sandboksową zabawę w piratów na otwartych wodach (i wyspach). Premierę zaplanowano na wiosnę 2018 roku, właśnie na PC i Xbox One.

Pod względem humoru sieciowa produkcja nawiązywać ma do serii przygodówek The Secret of Monkey Island. Natomiast w warstwie wizualnej deweloperzy z Rare czerpią z poprzednich projektów własnego studia - choćby serii Banjo-Kazooie.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze