Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Saints Row - Zabierz mnie do kościoła

Przejmujemy nową siedzibę gangu.

Zabierz mnie do kościoła to misja główna w Saints Row, po której zdobywamy dostęp do bazy Świętych. Udaj się do mieszkania i zobacz scenkę. Teraz wsiądź do auta i jedź w wyznaczone miejsce.

  • Po dotarciu pod kościół wsiądź do koparki i zniszcz wyposażenie budowlane. Zaraz po tym pojawią się siły Marshall. Po załatwieniu ostatnich żołnierzy wyjdź z maszyny i pogadaj z przyjaciółmi.
  • Teraz wsiądź do auta i jedź w wyznaczone miejsce. Przesiądź się do limuzyny i czekaj na wytyczne. Najpierw musisz driftować, aż zapełni się wskaźnik, potem jechać pod prąd na autostradzie a na końcu wyskakiwać z ramp. Uwaga: W czasie misji nie możesz zwolnić za bardzo, bo twoja ofiara ucieknie.
Nie zwalniaj za bardzo, bo deweloper ucieknie
  • Następnie podążaj za znacznikiem do kościoła. Porozmawiaj ze znajomymi i podążając za znacznikami wejdź do budowli tylnym wyjściem. Zejdź na dół i otwórz główne drzwi. W tym momencie zacznie się atak Idoli. Odeprzyj wrogów przez wejściem i udaj się na tyły, a potem biegnij do środka i walcz z przeciwnikami w głównej sali. Po odparciu ataku misja zakończy się.

Następnie: Saints Row - Biurowe rewolucje, Strzelanie do tego i owego

Spis treści: Saints Row - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Saints Row - Zasada Petera, Bądź swoim własnym szefem

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Saints Row (2022)

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze