Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Saints Row - Zasada Petera, Bądź swoim własnym szefem

Ochraniamy ważną wystawę w muzeum i ratujemy przyjaciół.

Zasada Petera i Bądź swoim własnym szefem to misje fabularne w Saints Row, rozgrywane jedna po drugiej. W pierwszej bronimy muzeum przed atakiem, a w kolejnej ratujemy przyjaciół.


Na tej stronie:


Zasada Petera

  • Po odsłuchaniu wiadomości udaj się na miejsce. Po dotarciu do sali wystawowej porozmawiaj z Atticusem. Następnie skieruj się do stolika z szampanami i porozmawiaj z Gwen.
  • Dostaniesz telefon od Neenah, że Panterosi szykują napad na muzeum. Po chwili ciężarówki i wrogowie. Walcz z nimi, dopóki nie dostaniesz nowych rozkazów.
  • Teraz idź za wskaźnikiem, eliminując wrogów w kolejnych pomieszczeniach. Po dotarciu do sali z Kodeksem uruchomi się lewitujący transporter. Musisz pozostać w kręgu zielonego światła i eliminować wrogów. Jeśli się oddalisz od skarbu, to transporter się po prostu zatrzyma.
Trzymaj się blisko transportera
  • W jednej z kolejnych sal spadniesz na dół. Idź dalej, aż trafisz na zamknięte pomieszczenie. Zbadaj wystawy ładunków wybuchowych w rogach pomieszczenia, po czym podejdź do martwego Idola obok wozu konnego i podnieś z ziemi rakietę. Teraz wejdź w interakcję z armatą i zniszcz drzwi.
  • Idź dalej, aż trafisz do pomieszczenia minugunem. Zniszcz drzwi obok i wejdź do pomieszczenia. Zabij kilku wrogów i porozmawiaj z kobietą. Teraz musisz eliminować nadciągających oponentów. Po obejrzeniu scenki misja zakończy się i od razu rozpocznie się kolejna.

Bądź swoim własnym szefem

  • Zaczniesz od leżenia na łóżku. Posłuchaj Kevina i wykonuj polecenia na ekranie. Udaj się do kuchni i zbadaj lodówkę. Weź gofra i użyj tostera. Następnie usiądź na kanapie obok Neenah i zobacz przerywnik.
  • Wskocz do ciężarówki i jedź do wskazanego miejsca. Wywalcz swoją drogę w stronę Kevina i Elia. Po zabiciu ostatniego wroga porozmawiaj z przyjaciółmi. Po scence pojawi się członek Koletywu Idoli. Zajmij się najpierw okolicznymi wrogami, po czym strzelaj w bossa.
Aby zranić członka kolektywu musisz najpierw zniszczyć jego pancerz
  • Teraz wróć do ciężarówki. Odpieraj wrogów, po czym wsiądź do auta i od razy wyjdź na dach. Teraz strzelaj w nadciągających wrogów. Zwracaj uwagę na wytrzymałość pojazdu i nie strzelaj sobie pod koła. Musisz przetrwać, aż wrócicie do mieszkania. Po dotarciu do tunelu i obejrzeniu scenki misja zakończy się.

Następnie: Saints Row - Zabierz mnie do kościoła

Spis treści: Saints Row - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Saints Row - Odrobina emocji

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze