Skip to main content

Saints Row - Pogranicze

Włamujemy się do więzienia, aby zyskać ważnego sojusznika.

Podczas misji Pogranicze w Saints Row włamiemy się do więzienia, aby uwolnić przestępcę złapanego w prologu.

  • Udaj się do kościoła i obejrzyj scenkę. Po odzyskaniu kontroli nad postacią wyskocz z helikoptera i wyląduj na dachu. Otwórz szyb wentylacyjny i wejdź do środka.
  • Teraz czeka cię mały segment skradankowy. Jesteś w przebraniu, zatem przeciwnicy nie zaatakują cię od razu. Kiedy wróg cię zobaczy, zacznie nabierać podejrzeń. Poziom alarmu wzrasta tylko, gdy stoisz bezpośrednio przed oponentem. Musisz przejść przez trzy pomieszczenia.
Uważaj na poziom alarmu
  • Porozmawiaj z Nahuallie’m w celi i wejdź do pomieszczenia za nim. Miń ostatniego strażnika i idź do pomieszczenia kontrolnego. Zabij kierownika zmiany i rozwal serwery. Gdy drzwi się otworzą, musisz wrócić do celi Nauhalliego. Teraz wywalcz swoją drogę do wyjścia.
  • Po dotarciu do garażu wsiądź do transportera i staranuj bramę. Okrąż budynek więzienia dookoła i skorzystaj z ramp, aby dostać się na wzgórza. Przejedź przez kanion i przeskocz na dach budynku. Skorzystaj z rampy na końcu, aby wydostać się poza mury fortecy. Po obejrzeniu scenki misja zakończy się.

Następnie: Saints Row - Przejażdżka po pączki, Idole Śmole

Spis treści: Saints Row - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Saints Row - Agresywne werbowanie

Zobacz także