Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Saints Row - Przejażdżka po pączki, Idole Śmole

Musisz przetrwać atak i odzyskać skradzione paczki.

W misji Przejażdżka po pączki w Saints Row będziemy musieli się zmierzyć z ogromną liczbą atakujących nas przeciwników, natomiast w Idole Śmole odzyskamy skradzione przesyłki. Pierwsza misja jest dość prostolinijna, za to o wysokim poziomie trudności.


Na tej stronie:


Przejażdżka po pączki

  • Najpierw udaj się do cukierni w wyznaczonym miejscu i poczekaj w kolejce. Kiedy będziesz składał zamówienie, zaatakuje cię kobieta obok. Po chwili zacznie pojawiać się coraz więcej atakujących.Musisz przetrwać, dopóki nie przyjedzie do ciebie Kevin.
Musisz przetrwać przejażdżkę na pustynię
  • Wyjdź na dach pojazdu i strzelaj do agresorów - musisz chronić pojazd. Pogadaj z informatykami i poczekaj, aż usuną twoje dane z systemu Wanted. Po chwili na miejsce zacznie przyjeżdżać jeszcze więcej wrogów. Kiedy zlecenie zostanie wycofane pogadaj z programistami. Misja zakończy się.

Idole Śmole

  • Idź do kościoła i porozmawiaj z Kevinem. Wsiądź do auta i jedź do zaznaczonego celu. Porozmawiaj z listonoszem, po czym pojedź do wskazanego baru. Na miejscu zabij Idoli i zbierz upuszczone przez nich paczki. Po walce posłuchaj rozmowy i nie oddalaj się jeszcze od baru. Wejdź w boczną uliczkę na tyłu lokali i pogadaj z pijanym gangsterem.
  • Idź do kolejnego punktu i powtórz schemat: zabijaj Idoli i zbierz wypadające z nich paczki. Czekają cię w sumie jeszcze dwie takie walki - pod restauracją i w wąskiej alejce. Po zebraniu 18 paczek posłuchaj rozmowy z Kevinem a misja zakończy się.

Następnie: Saints Row - Wytchnienie od harówki

Spis treści: Saints Row - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Saints Row - Pogranicze

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze