Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rusza preload CoD Modern Warfare 2. Jutro wczesny dostęp do kampanii

Dla posiadaczy preorderów.

Już dzisiaj osoby, które zamówiły Call of Duty Modern Warfare 2 w przedsprzedaży mogą rozpocząć pobieranie gry, aby skorzystać z dostępu do kampanii fabularnej na tydzień przed światową premierą tytułu.

Jak poinformowało Activision, posiadacze preorderów mogą rozpocząć pobieranie już dzisiaj o godzinie 19:00 czasu polskiego, niezależnie od posiadanej platformy. Gra wymaga co najmniej 72 GB wolnej przestrzeni na dysku.

Natomiast po pobraniu, już jutro będzie można zagrać we wczesny dostęp do kampanii fabularnej. Ta zostanie odblokowana również o godz. 19:00 czasu polskiego, 20 października. Przejście kampanii fabularnej, także podczas wczesnego dostępu, odblokuje szereg bonusów i gadżetów do wykorzystania w trybie wieloosobowym.

Przypomnijmy, że światowa premiera gry odbędzie się 28 października. Tytuł dostępny jest na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz PC przez Steam lub Battle.net. Odsłona kontynuuje wątek fabularny, rozpoczęty w reboocie mini-serii Modern Warfare z 2019 roku. Wielu świeżych elementów doczekał się również multiplayer, a nowości z tej odsłony służą za podstawę do nadchodzącego Call of Duty Warzone 2.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze