Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Resident Evil Village otrzyma dwa nowe dema

Z ograniczonym czasem rozgrywki.

Capcom poinformował o rozbudowanych planach na dwie wersje demonstracyjne Resident Evil Village. Posiadacze PlayStation 4 i PS5 otrzymają wcześniejszy dostęp.

Pierwsze demo - z akcją na terenie wioski - dostępne będzie już w weekend: od 18 kwietnia, od godziny 19 polskiego czasu. Co istotne, zagramy jedynie przez 30 minut.

Identyczne ograniczenie będzie miała druga wersja demonstracyjna, dostępna od 25 kwietnia, także od godziny 19. Różnicą jest miejsce wydarzeń - tym razem sprawdzimy sekcję na zamku.

W obu przypadkach odsłony testowe będą dostępne jedynie przez osiem godzin od daty startu, a pliki będzie można zacząć pobierać od 15 kwietnia.

Więcej czasu na rozgrywkę otrzymamy 2 maja. Wtedy - od 2 nad ranem - będziemy mieli maksymalnie godzinę na sprawdzenie obu wymienionych wyżej sekcji. Ponownie, demo zostanie usunięte po 24 godzinach. Ta faza obejmie już wszystkie platformy sprzętowe: PS4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz PC (przez Steam i Stadię).

Pełna wersja Resident Evil Village ukaże się wkrótce później, 7 maja.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze