Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Remnant 2 - Labyrinth Sentinel: walka z bossem

Jak pokonać bossa Labyrinth Sentinel.

Labyrinth Sentinel, Strażnik Labiryntu to boss w Remnant 2, którego spotkasz w lokacji: Labirynt. Walka składa się z jednego etapu i koncentruje na sekwencji zręcznościowej. Poniżej znajdziesz informacje, które pomogą Ci przy walce z bossem.


Na tej stronie:


Labyrinth Sentinel, Strażnik Labiryntu - jak się przygotować

  • Walka z bossem należy do niestandardowych. Nie potrzebujemy bonusu do obrażeń, ale warto zakupić eliksir Chilled Steam, który zapewnia nam 10% więcej prędkości ruchu przez 60 sekund. Można go kupić u Mudtootha w Ward 13.

Labyrinth Sentinel, Strażnik Labiryntu - jak pokonać bossa

UWAGA: Walka z bossem polega na zestrzeleniu białych, świecących kryształów na wszystkich kamiennych kostkach. Każdorazowo po zniszczeniu jednego kryształu, na kostce stworzy się dziura. W środku wyrwy jest bezpiecznie – kostka może się po nas przeturlać tą stroną i nic nam się nie stanie.

  • Gdy wkroczysz na arenę, natychmiast zostaniesz zaatakowany przez zbliżający się w twoją stronę sześcian. Musisz się uzbroić się w broń palną i szybko zestrzelić dwa kryształy pojawiające się na dwóch ścianach kamienia. Następnie poczekaj aż sześcian przeturla się nad tobą. Ważne, żebyś znalazł się pod ścianą z dziurą, bo w innym przypadku zostaniesz zmiażdżony.
  • Zdjęcie poglądowe - tak wyglądają białe kryształy na sześcianach
  • Zabezpieczenie tego obszaru tuż przy wejściu odegra znaczną rolę w zwycięstwie nad bossem. Można stąd zestrzelić prawie wszystkie białe kryształy na pozostałych kostkach – zarówno tych unoszących się w powietrzu, jak i tych na ziemi.
  • Sama mechanika walki jest prosta, ale ważne jest, aby zachować czujność wobec małych, fioletowych pocisków [1] wystrzeliwanych przez kostki – w dużej ilości zadają dotkliwe obrażenia. Aby się ich pozbyć możesz w nie strzelić lub ich uniknąć, w zależności od twojego trybu gry.
  • Oprócz tego wyczekuj na sygnały dźwiękowe, które oznaczają, ze leci w twoją stronę atak AOE w formie wielkiej, fioletowej sześciennej siatki [2], zadającej obrażenia każdemu kto znajdzie się w jej strefie.
  • W pierwszej kolejności skup się na zlikwidowaniu jak nawiększej liczby białych kryształów. Jednocześnie uważaj na ruch kamiennych kostek – gdy się zbliżą, staraj się unikać jej trasy lub wykorzystuj dziury po kryształach, aby uniknąć śmierci. Kostki mają stałą trasę ruchu, ale niektóre z nich zmieniają kolejność ścian. Oznacza to, że nie możesz ciągle stać w tym samym miejscu, bo zostaniesz zmiażdżony.
  • Gdy zestrzelisz już wszystkie widoczne białe kryształy, czas się ruszyć z początkowego obszaru. Poczekaj aż kamienna kostka wróci w twoją stronę, a potem natychmiast rozpocznij bieg do końca korytarza. Następnie skręć w prawo a Twoim oczom ukaże się kolejna kostka [3] z 2 świecącymi kryształami. Zestrzel je w miarę możliwości zachowując mobilność i unikając zmiażdżenia.
  • Następnie przeskocz przez szczelinę po prawej stronie i powtórz taktykę na kolejnych dwóch kościach. Dzięki temu uda ci się zlikwidować wszystkie kryształy i wygrać walkę z bossem.

Następnie: Remnant 2 - Faelin: walka z bossem

Spis treści: Remnant 2 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Remnant 2 - Root Mantis: walka z bossem

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze

Jan Machejek

Współpracownik

Komentarze