Skip to main content

Remake Dead Space otrzyma polski dubbing

Nie tylko napisy.

W lipcu tego roku dowiedzieliśmy się, że prace nad Dead Space Remake postępują w dobrym tempie i bez zakłóceń. Na Steamie pojawiła się już nawet oficjalna karta produktu, z której możemy wyczytać kilka interesujących szczegółów - między innymi o polskim udźwiękowieniu.

Wygląda na to, że odświeżona wersja kosmicznego horroru otrzyma pełną polską lokalizację. Mowa tu nie tylko o interfejsie i napisach w rodzimym języku, ale i pełnoprawnym dubbingu.

Informacja na platformie nie jest oczywiście tym samym, co oficjalne oświadczenie wydawcy. W rozpisce wyraźnie zaznaczono jednak kraje, które pełnej lokalizacji nie otrzymają, a Polska nie znalazła się wśród nich.

Z opisu gry dowiemy się również, że zapewni ona „niezrównaną grafikę” oraz „trzymającą w napięciu oprawę dźwiękową”. Jednocześnie tytuł pozostanie całkowicie wierny fabule z oryginału wydanego w 2008 roku.

Dead Space Remake trafi na komputery osobiste (Steam, Epic Games i Origin) oraz konsole PS5 i Xbox Series X/S już 27 stycznia 2023 roku.

Zobacz także