Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Red Dead Redemption 2 na PC w nowym zwiastunie - materiał w 4K i 60 FPS

Komputerowe wydanie westernu.

Deweloperzy ze studia Rockstar Games opublikowali pierwszy zwiastun Red Dead Redemption 2 w zapowiedzianej niedawno wersji PC.

Wideo - dostępne również w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę - składa się z ujęć przedstawiających regiony, które zwiedzimy podczas zabawy. W filmie zaprezentowano między innymi rozległe równiny, rzeki oraz miasteczka.

Nie brakuje też fauny w postaci ptaków i galopujących koni. Całość okraszono monologiem Arthura Morgana - głównego bohatera gry - opowiadającego o cywilizacyjnych zmianach na Dzikim Zachodzie oraz klimatyczną muzyką.

Wersja PC zaoferuje szereg usprawnień graficznych i technicznych względem konsolowych odpowiedników. Przykładowo zwiększono odległość wczytywania obiektów oraz podniesiono jakość globalnego oświetlenia i okluzji otoczenia.

Gra trafi na PC ponad rok po premierze na konsolach

Udoskonalono również wygląd śladów na śniegu, odbić oraz tekstur trawy i futer. Ponadto wyższa rozdzielczość cieni, a także obsługa techniki HDR, kilku wyświetlaczy i monitorów ultrapanoramicznych (w formacie 21:9). Do tego brak ograniczeń związanych z rozdzielczością ekranu i liczbą klatek na sekundę.

Red Dead Redemption 2 w wersji PC ukaże się 5 listopada w Rockstar Games Launcher i Epic Games Store. Natomiast w grudniu produkcja pojawi się w ofercie platformy Steam.

Następnie: 38 GB aktualizacji wymagane do uruchomienia pudełkowego The Outer Worlds na Xbox One

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze