Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Raid King's Fall w Destiny wzbogaci się o dodatkowe wyzwania

Do samodzielnego odkrycia.

Na początku grudnia jeden z bossów w raidzie King's Fall w Destiny stanie się podstawą nowych elementów rozgrywki - Challenge Modes.

Dostępne wyzwania zmuszą graczy do specyficznego podejścia w celu pokonania wroga. Pojawią się w dwóch wariacjach - dla normalnego i wysokiego poziomu trudności - i będą oferowały specjalne nagrody. Twórcy planują co tydzień zmieniać przeciwnika i modyfikator potyczki.

„Każde z wyzwań będzie wymagało pokonania bossa. Jak? Pozostawimy to graczom do samodzielnego odkrycia” - zapewnia Gavin Irby, główny projektant raidów w Destiny.

Na oficjalnej stronie produkcji czytamy także, że deweloperzy zamierzają w grudniu dodać do gry coś jeszcze, choć nie chcą jeszcze zdradzić szczegółów na ten temat.

„Wiemy, że nie możecie się doczekać, by zobaczyć, co szykujemy dla was w grudniu” - napisał menedżer zajmujący się społecznością. „Ale mamy nadzieję zachować główne danie w tajemnicy jeszcze przez jakiś czas.”

W przyszłym tygodniu czekają nas dwie imprezy: The Game Awards oraz PlayStation Experience. Być może doczekamy się szczegółów.

Masz chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze