Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Promocja Cyberpunk 2077 - do wygrania prawdziwy samochód z gry

Konkurs tylko dla obywateli USA.
  • Nabywcy specjalnej edycji napoju energetycznego Rockstar mają szansę wygrać prawdziwy samochód
  • Wartość nagrody wynosi ponad 40 tys. dolarów
  • Konkurs obowiązuje tylko w USA

W ramach współpracy CD Projekt Red z Rockstar Energy, firmy przygotowały konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Najdroższą jest prawdziwy samochód, stylizowany na model Quadra z Cyberpunk 2077. Oferta obowiązuje jednak tylko na terenie Stanów Zjednoczonych.

Projekt auta nie jest jeszcze ujawniony, ale wiadomo, że wartość pojazdu wynosi 40 tys. dol. (ok. 150 tys. zł). Samochód to klasyczny model z lat 70 - prawdopodobnie z futurystycznymi ozdobnikami.

Zaprezentowano już kilka modeli typu Quadra, więc nie wiadomo, o którym mowa
Spikselizowane grafiki sugerują jednak żółty pojazd

Aby wziął udział w konkursie, należy kupować specjalnie oznaczone puszki napoju energetycznego i wpisywać znalezione kody na oficjalnej stronie internetowej. Oprócz auta, do wygrania są też słuchawki, bluzy, czapki, a także nagrody gwarantowane - cyfrowe komiksy i karty prezentowe do Microsoft Store o wartości jednego dolara.

CD Projekt Red i Rockstar Energy zobowiązali się do pokrycia kosztów podatków za zdobycie samochodu. Szczęśliwiec otrzyma więc dodatkowe 15 tys. dolarów.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze | Źródło: Tweaktown, Rockstar Energy

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze