Skip to main content

Problemy z DLC do Dark Souls 2 na PS3

AKTUALIZACJA: Problemy rozwiązane.

Aktualizacja: Bandai Namco potwierdziło w oświadczeniu dla Eurogamera, że dodatek Crown of the Old Iron King został już przypisany do przepustki sezonowej na PS3 i może zostać pobrany bez dodatkowych opłat.

*

Oryginalna wiadomość: Posiadacze przepustek sezonowych do Dark Souls 2 na konsolach PlayStation 3 nie mogą pobrać dodatku Crown of the Old Iron King bez płacenia.

Klienci donoszą o problemach na forum dyskusyjnym Sony, a także w serwisie Facebook, gdzie swoje stanowisko zamieścił wydawca - Bandai Namco.

Problem polega na tym, że w wyniku błędu nie połączono najnowszego DLC z przepustką sezonową, gwarantującą automatyczny dostęp do wszystkich trzech planowanych rozszerzeń. Oznacza to, że za dodatek trzeba zapłacić, choć powinien być dostępny do pobrania bez dodatkowych opłat.

„Dla osób z przepustką sezonową - prosimy nie kupować DLC” - apeluje wydawca w aktualizacji wysłanej do Eurogamera.

„Pracujemy nad połączeniem dodatku z przepustką, by drugie DLC pobrało się automatycznie. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o jeszcze nieco cierpliwości.”

Warto zauważyć, że na dzisiejszą noc zaplanowano konserwację serwerów PlayStation Network. Posiadacze PS3 będą więc musieli poczekać jeszcze dłużej - do piątku.

Crown of the Old Iron King przenosi graczy do ogromnej wieży, otoczonej czarną mgłą, gdzie ukryto koronę tytułowego Iron Kinga.

Zobacz na YouTube

Read this next