Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premierowa łatka Tony Hawk's Pro Skater 5 jest większa niż sama gra

7,7 GB danych.

Premierowa aktualizacja dla zręcznościowego Tony Hawk's Pro Skater 5 jest większa niż sama gra.

Wysokie loty

Nowa odsłona popularnej przed laty serii to konieczność pobrania 4,6 GB danych, ale po zakupie musimy jeszcze ściągnąć łatkę, obejmującą 7,7 GB plików (dzięki, Game Cabin).

THPS 5 zadebiutowało już w Stanach Zjednoczonych, a do Europy trafi w piątek - w dystrybucji cyfrowej oraz w pudełkach. Nie jest obecnie jasne, jak gra zadziała bez aktualizacji.

Platformy docelowe to PlayStation 4 i Xbox One. Wersje PS3 i X360 zaplanowano na listopad.

Ostatnio o Tony Hawk's Pro Skater 5 wspominaliśmy w sierpniu, i to także w raczej kontrowersyjnych okolicznościach: grę pokazano na targach Gamescom z nowym stylem oprawy graficznej, odbiegającym znacznie od poprzednich materiałów.

Zawodnicy i sceneria otrzymali komiksowe obramowanie w stylu cel-shadingu. Zmiany wprowadzono na krótko przed debiutem i możliwe, że właśnie cześć tych modyfikacji znajdzie się w patchu.

Za nową odsłoną serii odpowiada studio Robomodo, odpowiedzialne między innymi za Tony Hawk: Ride i Tony Hawk: Shred. THPS5 ma być powrotem do korzeni cyklu i typowo zręcznościowej zabawy.

Krótka przerwa? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze