Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolejny Tony Hawk's Pro Skater jeszcze w 2020 roku - przekonuje zespół rockowy

Muzycy udzielili licencji do gry.

Kolejna gra o skateboardingu, sygnowana nazwiskiem Tony'ego Hawka, zadebiutuje podobno jeszcze w 2020 roku. Tak twierdzi punk rockowy zespół The Death Set, którego utwory usłyszymy rzekomo podczas rozgrywki.

„Właśnie udzieliliśmy licencji na pięć nowych piosenek do wykorzystania w grze Tony Hawk 2020. Wkrótce to usłyszycie” - napisała australijska grupa na Twitterze. Wpis wkrótce usunięto, najprawdopodobniej na prośbę Activision, posiadającego prawa do marki.

W 2019 roku pojawiło się już kilka nieoficjalnych informacji, że nowa odsłona kultowej serii powstaje. Profesjonalna skaterka Lizzie Armanto wyjawiła w jednym z podcastów, że jest zaangażowana w prace nad tytułem.

Wkrótce ceniony w branży informator Sabi stwierdził na Twitterze, że Activision pracuje nad odświeżonymi wersjami Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2. Grywalne dema produkcji „krążyły” podobno pomiędzy przedstawicielami firmy.

Minęło pięć lat od ostatniej produkcji z cyklu, przy czym jest ona niezwykle nisko oceniana. „THPS 5 nie jest produktem godnym długich elaboratów. To tytuł nieudany, będący cieniem dawnej świetności serii” - napisaliśmy w naszej recenzji Tony Hawk's Pro Skater 5.

Następnie: Najlepsi wydawcy 2019 roku według Metarcitic

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze