Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Remake'i Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 w planach Activision?

Firma przygotowała podobno demo.

Dwie pierwsze części kultowej serii Tony Hawk's Pro Skater mogą doczekać się odświeżonej, a nawet całkowicie odnowionej wersji - wynika z nieoficjalnych informacji. Activision przygotowało już podobno prototyp.

Wieść pochodzi użytkownika Twittera o pseudonimie Sabi - źródła, od którego informacje wielokrotnie okazywały się prawdą.

Sabi twierdzi, że Activision przygotowało już coś na wzór dema, które „obiegło” firmę. Podkreśla jednak, że wciąż nie wiadomo, czy to test związany z innym projektem czy pełne, odświeżone wersje gier.

Ze wszystkich produkcji sygnowanych nazwiskiem znanego skatera to właśnie seria Pro Skater jest najcieplej wspominana przez graczy. To tytuły typowo zręcznościowe, w których próżno szukać symulacji - jak chociażby w cyklu Skate od EA.

W 2012 roku Activision wydało Tony Hawk's Pro Skater HD, które oferowało poziomy z dwóch pierwszych części serii, ale gra otrzymała co najwyżej średnie oceny i nie spodobała się większości miłośników cyklu.

Następnie: Wiedźmin od Netflixa chwalony przez krytyków - pierwsze opinie

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze