Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiera Raven's Cry opóźniona po raz kolejny - tym razem o kilka dni

Szósta zmiana planów.

Piracka gra akcji Raven's Cry nie ma szczęścia do dat premier. Produkcja miała zadebiutować na Steamie już dzisiaj, ale wydanie opóźniono po raz kolejny, choć tym razem tylko do piątku - 30 stycznia.

Screeny wyglądają ładnie...

To już szósta zmiana planów w historii wydawanego przez TopWare tytułu. Pierwotnie zakładano, że Raven's Cry ukaże się jesienią 2013 roku. Później wskazywano na termin w maju 2014 roku, następnie na październik, listopad, grudzień, a w końcu 28 stycznia.

„Potrzebujemy kilku (w tym przypadku czterech) dni na wprowadzenie funkcji, których domagała się społeczność” - napisano w komunikacie na Steamie.

Raven's Cry to mroczne RPG akcji, w którym wcielimy się w Christophera Ravena. Wyruszymy w podróż, by znaleźć morderców swojej rodziny i dokonać zemsty. Podczas przygody odwiedzimy trzy duże miasta, zobaczymy także azteckie ruiny i niebezpieczną dżunglę.

Platformy docelowe to PC i Mac, choć w planach na przyszłość są konwersje na konsole.

Za prace odpowiada polskie studio Reality Pump, które przejęło obowiązki deweloperskie w sierpniu 2013 roku od studia Octane.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze