Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pirackie Raven's Cry od polskiego Reality Pump opóźnione do października

Potwierdzono wersję PS4.

TopWare Interactive ogłosiło, że przygodowa gra RPG w pirackich klimatach - Raven's Cry - zanotowała kolejne opóźnienie. Produkcja polskiego studia Reality Pump ukaże się 14 października tego roku.

Pierwotnie także zakładano debiut w październiku, ale w 2013 roku. Za produkcję odpowiadała wtedy jeszcze firma Octane, lecz w sierpniu poinformowano o przejęciu obowiązków deweloperskich przez Reality Pump, twórców strategii z serii Earth czy RPG Two Worlds 2. Datę premiery przełożono wtedy po raz pierwszy - na maj.

Dowiedzieliśmy się także, że tytuł trafi na konsolę PlayStation 4. Dotychczasowe platformy sprzętowe to PC, PS3, X360 i Mac.

Raven's Cry to mroczne RPG akcji, w którym wcielimy się w Christophera Ravena. Wyruszymy w podróż, by znaleźć morderców swojej rodziny i dokonać zemsty. Podczas przygody odwiedzimy trzy duże miasta, odwzorowane z historyczną dokładnością, zobaczymy także azteckie ruiny i niebezpieczną dżunglę.

Przyczyną tak znacznego opóźnienia daty wydania jest - jak sugerują twórcy na nowej stronie internetowej - „podwojenie ładunku, który znajduje się na statku”. Deweloperzy obiecują między innymi nowe drzewko umiejętności, ponad 25 godzin rozgrywki w głównej linii fabularnej i realistyczny system handlu pomiędzy portami.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze