Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pirackie RPG Raven's Cry zmienia tytuł

Niedługo ukaże się nowa wersja.

Przedstawiciele Reality Pump i Topware poinformowali dziś, że nowy tytuł Raven's Cry to Vendetta: Curse of Raven's Cry. Nowe wydanie gry ma niedługo trafić na PC.

Wszyscy posiadacze oryginału otrzymają darmową aktualizację.

Pierwotnie zakładano, że Raven's Cry ukaże się jesienią 2013 roku. Później wskazywano na termin w maju 2014 roku, następnie na październik, listopad, grudzień. W końcu gra zadebiutowała w styczniu bieżącego roku.

Produkcja nie została przyjęta zbyt dobrze przez odbiorców i recenzentów. Krytykowano przede wszystkim niedopracowane elementy techniczne, błędy i przestarzałą oprawę oraz dubbing. Średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi 27 punktów.

Już w maju informowaliśmy, że polskie studio Reality Pump zbankrutowało - można się domyślać, że twórcy ukończyli prace nad zaktualizowaną wersją przed tym terminem.

Dodatkowy czas pozwolił na zaimplementowanie poprawek i ulepszeń. Usprawniono system nagród przyznawanych za misje, od nowa nagrano kwestie dialogowe, wprowadzono możliwość swobodnego żeglowania, stworzono też nowe cutscenki.

Więcej szczegółów znaleźć można na oficjalnej stronie projektu.

Założenia fabularne pozostały niezmienione. Wyruszymy w podróż, by znaleźć morderców swojej rodziny i dokonać zemsty. Podczas przygody odwiedzimy trzy duże miasta, zobaczymy także azteckie ruiny i niebezpieczną dżunglę.

Poniżej materiał ze starszej wersji gry, sprzed aktualizacji.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Komentarze