Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Raven's Cry - mroczna gra akcji z piratami w rolach głównych ukaże się 24 października

Hej ho! I butelka rumu.

TopWare Interactive poinformowało, że 24 października bieżącego roku wyda Raven's Cry - mroczną grę akcji, rozgrywającą się w XVII wieku, w okresie rozkwitu piractwa na Karaibach.

Gracz wciela się w postać Christophera Ravena, który wyrusza w podróż, by znaleźć morderców swojej rodziny i dokonać zemsty. Podczas przygody odwiedzimy trzy duże miasta, odwzorowane z historyczną dokładnością, zobaczymy także azteckie ruiny i niebezpieczną dżunglę.

Twórcy ze studia Octane obiecują „mroczną, przygodową grę akcji”, z wiernie odwzorowanym arsenałem z epoki. Gracz będzie mógł zdecydować, czy pójdzie drogą bezmyślnej przemocy, czy też zdecyduje się na praworządną ścieżkę sprawiedliwości. Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Nie zabraknie także elementów RPG oraz umiejętności specjalnych.

Raven's Cry ukaże się 24 października, na PC, X360 i PS3. Dokładnie tydzień później w Europie pojawi się inna gra w podobnych klimatach i realiach historycznych - Assassin's Creed IV: Black Flag.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze