Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Powstaje serial na bazie przygodówki Life is Strange

Z prawdziwymi aktorami.

Ceniona przygodówka Life is Strange od studia Dontnod Entertainment doczeka się adaptacji w postaci serialu z prawdziwymi aktorami.

Rozprowadzaną cyfrowo serię wyprodukują Dmitri Johnson oraz Dan Jevons z firmy dj2 Entertainment, odpowiedzialnej wcześniej animacje Skulls of the Shogun, a obecnie także za film na licencji jeża Sonic, tworzony dla Sony Pictures.

Tak jak i w grze, poznamy historię nastoletniej studentki sztuki, która odkrywa w sobie zdolności manipulowania czasem.

Life is Strange debiutowało w styczniu 2015 roku, dzięki Square Enix. Produkcja szybko zdobyła popularność, sprzedała się ostatecznie w ponad milionie egzemplarzy i otrzymała sporo nagród.

„To jedna z tych rzadkich licencji, łączących bogate postacie i opowieści z rozbudowaną i wciągającą rozgrywką” - komentuje Greg Siegel z wytwórni Legendary Digital Studios. „Świetnie nadaje się do transformacji w serial live-action.”

„Jesteśmy dumni i podekscytowani, pracując u boku Legendary nad nową wersją Arcadia Bay i Blackwell Academy, pełną naszych realistycznych, wiarygodnych postaci i zapadających w pamięć wydarzeń” - dodaje Jon Brooke ze Square Enix.

„Life is Strange to świetna gra przygodowa. W ostatecznym rozrachunku fabuła nie jest może szczególnie zachwycająca, ale w kolejnych odcinkach skutecznie przyciągała uwagę, a bohaterów łatwo było polubić” - napisał Mateusz.

Warto dodać, że pierwszy odcinek przygodówki Life is Strange dostępny jest za darmo na PC, PlayStation 3, PS3, X360 i Xbox One.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze