Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Prequel Life is Strange - dodatkowy odcinek tylko w wersji Deluxe Edition

Jest też długi gameplay.

Trzyodcinkowy prequel Life is Strange - z podtytułem Before the Storm - otrzyma dodatkowy epizod, w którym bohaterką będzie Max Caulfield, znana z pierwszego sezonu. Problem polega na tym, że te treści zarezerwowano dla kupujących grę w wersji Deluxe Edition.

Bonusowy rozdział nosi tytuł „Farewell”. Będzie „podwójnym” prequelem, ponieważ przeniesie akcję „na długo przed” wydarzenia nawet z Before the Storm - zapowiadają deweloperzy ze studia Deck Nine.

Life is Strange: Before the Storm

Dodatkowy odcinek ukaże się na sam koniec, po trzech epizodach. Co więcej, nie dostaną go nawet gracze kupujący kompletny sezon (wersja Complete Season) czy przepustkę sezonową (rozdziały 2 i 3).

Twórcy zapewniają, że mamy do czynienia z bonusem i hołdem dla bohaterki pierwowzoru, więc pozostali gracze nie powinni obawiać się, że ominie ich jakaś wyjątkowo ważna część opowieści.

Deluxe Edition zawiera też szereg innych bonusów, takich jak trzy dodatkowe stroje dla Chloe i opcja zmiana muzyki w niektórych fragmentach rozgrywki. Różnica w cenie w porównaniu z kompletnym sezonem wynosi około 8 dolarów.

Poniżej znaleźć można niecałe 20 minut rozgrywki z prequelu:

Podczas E3 dowiedzieliśmy się także, że do roli Chloe nie powróci aktorka głosowa Ashly Burch, która w czasie nagrań brała udział w strajku. Pomogła za to w pisaniu dialogów.

Fabuła będzie koncentrować się na buntowniczym charakterze głównej bohaterki, a także na jej relacjach z Rachel Amber, której zaginięcie poruszono w oryginalnej opowieści.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze