Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Life is Strange 2 potwierdzone

Powstaje kontynuacja popularnej serii przygodowej.

Po długim oczekiwaniu, francuskie studio Dontnod Entertainment zdecydowało się potwierdzić, że pracuje nad nowym sezonem przygodowego Life is Strange.

Twórcy opublikowali materiał wideo, w którym chwalą się sprzedażą pierwszej odsłony na poziomie przekraczającym 3 miliony egzemplarzy. Na samym końcu dowiadujemy się, że powstaje kontynuacja.

Screen z pierwszego sezonu

Deweloperzy wyjaśniają, że prace trwają już od premiery pierwszego sezonu w wydaniu pudełkowym, czyli od stycznia ubiegłego roku. Nie podano jednak żadnych innych detali.

Life is Strange od studia odpowiedzialnego wcześniej za Remember Me było pozytywnym zaskoczeniem i zdobyło rzeszę oddanych fanów.

Zobacz też: Life is Strange: Before the Storm - Poradnik, Solucja

Produkcję opowiadająca o przygodach nastolatków i manipulowaniu czasem podzielono na pięć części, które ukazywały się na przestrzeni 2015 roku.

Ze względu na opowieść i wydarzenia w pierwszym sezonie, bezpośrednia kontynuacja jest raczej wykluczona, choć twórcy mają na pewno pomysły na to, jak powrócić do wykreowanego świata.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze