Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Powstaje nowa odsłona wyścigowej serii FlatOut

Premiera w 2016 roku.

Wyścigowa seria FlatOut doczeka się kolejnej odsłony, następcy FlatOut 3: Chaos & Destruction z 2011 roku. Premierę nowej produkcji zaplanowano na przyszły rok, a platformy docelowe to PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Wydawcą jest ponownie firma Strategy First. Za prace odpowiada Kylotonn Entertainment. Studia zapewniają, że mamy do czynienia z „multi-milionowym budżetem” oraz zmaganiami w stylu demolition derby.

To obecnie wszystkie znane szczegóły. Strategy First przez ostatnie lata koncentrowało się na publikacji mniejszych tytułów na Steamie, takich jak Cave Coaster w czerwcu, Unlimited Escape w maju czy Spellbind w marcu.

Doświadczenie francuskiego Kylotonn Entertainment obejmuje serię Bet on Soldier, a także Motorcycle Club czy WRC-5.

„FlatOut to nasza najważniejsza seria. Aktywna społeczność ma liczne, konstruktywne pomysły i sugestie na temat tego, co chcą zobaczyć w kolejnej odsłonie” - komentuje menedżer Emanuel Wall ze Strategy First.

„Chcielibyśmy zaprosić wszystkich fanów FlatOut, by stali się częścią tego procesu. Jesteśmy podekscytowani współpracą z Kylotonn Entertainment” - dodaje.

Za pierwsze odsłony serii odpowiadało studio Bugbear Entertainment z Finlandii, zajmujące się teraz podobnym w założeniach Wreckfest (dawniej Next Car Game). Wspomniane FlatOut 3: Chaos & Destruction stworzyło już jednak Team6 Game Studios. Jakość produkcji pozostawiała sporo do życzenia. Poniżej zwiastun tej gry.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze