Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Powstaje Mad Max 2? Tweet rozbudził nadzieje

A może to pomyłka?

Przegapiony przez większość graczy wpis na Twitterze wydaje się sugerować, że studio Avalanche pracuje nad kontynuacją gry Mad Max z 2015 roku.

„Dawno temu, w studio Avalanche w Nowym Jorku, gdzie O'Neil zaprosił mnie do zeskanowania wizerunku na potrzeby Mad Max 2, jako rebeliantka” - napisała 7 lutego niejaka Wendy W Fok, zajmująca się nowymi technologiami.

„Magia fotogrametrii, skanowania trójwymiarowego i wielu aparatów fotograficznych” - dodała.

A co to

Poza tym nie znamy żadnych innych szczegółów i nie jest obecnie jasne, kim jest tajemniczy O'Neil. Wendy W Fok nie pojawiała się w pierwszej odsłonie Mad Max, więc trudno oczekiwać, że dopisanie dwójki do tytułu jest wynikiem pomyłki.

Oryginalna produkcja ukazała się w 2015 roku i została przyjęta raczej chłodno, oferując mało innowacyjną akcję w otwartym świecie, z dużym naciskiem na prowadzenie pojazdów. Sprzedaż była jednak wysoka - ósme miejsce w USA w całym roku - więc sequel nie byłby ogromnym zaskoczeniem.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze