Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gordon Freeman nie żyje - sugeruje żart twórców Mad Max

Half-Life 3 nie będzie?

Gordon Freeman nie żyje, a jego zwłoki znaleźć można na pustkowiu w grze Max Max. To właśnie dlatego tak długo czekamy na Half-Life 3 - zdają się sugerować twórcy ze studia Avalanche.

Smutny żart znalazł użytkownik serwisu YouTube o pseudonimie „Reev”. Przygotował stosowny materiał wideo ze swoich poszukiwań informacji na temat HL3 (dzięki, AGB).

Jaskinia nie jest zaznaczona na mapie i raczej dobrze schowana. W środku znaleźć można kilka nawiązań do słynnej serii strzelanek: charakterystyczne kartony i skrzynki (w tym jedna z cyfrą 3), martwą postać w okularach oraz oderwaną rękę z łomem.

Tymczasem od premiery Half-Life 2: Episode Two mija już osiem lat i wszystko wskazuje na to, że Valve nie zamierza śpieszyć się z Half-Life 3, o ile gra w ogóle powstanie. Chyba lepiej, jeśli pozostanie legendą, ponieważ nie ma raczej szans, by sprostała nagromadzonym oczekiwaniom.

Biedny Gordon

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze