Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mad Max - pierwsze recenzje

Jest średnio.

Mad Max debiutuje dzisiaj na PC, PlayStation 4 i Xbox One, a część serwisów z całego świata miała okazję zagrać już w produkcję studia Avalanche. Pierwsze recenzje rysują obraz udanej, lecz niczym nie wyróżniającej się produkcji.

„Mad Max to zestawienie ekscytującej zabawy w zepsutym, odrażającym świecie, jak pyszny tort ze złymi wiadomościami od lekarza wypisanymi na lukrze” - obrazowo opisuje IGN. „To pełne konfliktów miejsce rozpaczy i osobisty plac zabaw do wybuchowej akcji.”

„Na końcu okazuje się, że Max przejął kilka baz, zniszczył kilkaset samochodów, poznał mało interesujące postacie i rozprawił się agresywnymi tubylcami. Było warto?” - zastanawia się GameInformer. „Zależy od tego, jak dobrze bawimy się przy wykonywaniu i powtarzaniu tych samych, bazowych czynności w otwartym świecie.”

„Walka jest zbyt uproszczona, by być źródłem rozrywki, a powtarzanie tych samych czynności szybko się nudzi” - dodaje Gamespot, który uważa najwyraźniej, że nie było warto. „Mad Max zbytnio koncentruje się na budowaniu otwartego świata wypełnionego misjami, a zbyt mały nacisk kładzie na upewnienie się, czy te scenariusze są interesujące.”

Najbardziej rozczarowany jest chyba Polygon, porównując grę do filmów. „Mad Max ma pościgi, eksplozje i brutalne potyczki, ale nic, co zapadłoby w pamięć. Pomimo irytujących problemów technicznych i decyzji projektowych, gra jest funkcjonalna, ale trywialna.”

Poniżej zbiór ocen w wybranych serwisach:

Nasza recenzja wkrótce.

Nudzisz się? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze