Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwszy dodatek do Battlefield Hardline debiutuje w czerwcu

Pistolet na gwoździe i 4 mapy.

Pierwsze rozszerzenie do trybu sieciowego strzelanki Battlefield Hardline - Criminal Activity - zadebiutuje w czerwcu dla posiadaczy kont Premium.

To chyba nie taki karabion

Studio Visceral ujawniło, że w dodatku znajdą się cztery mapy: Backwoods, Code Blue, The Beat i Black Friday. Wszystkie koncentrują się na dynamicznych potyczkach na krótkich dystansach. Są też trzy bronie i dwa pojazdy.

Criminal Activity wprowadza także nową broń dostępną na mapach jako Battle Pickup - dobrze schowaną, z ograniczoną amunicją. Postawiono na nietypowy oręż - pistolet strzelający gwoździami, znany także jako gwoździarka.

Inne innowacje to dwa rodzaje nabojów, kolejny gadżet do wykorzystania, tryb rozgrywki Bounty Hunter i sześć masek (część na screenie poniżej).

Jak nakazuje tradycja serii, Hardline otrzyma łącznie cztery dodatki, wydawane jeszcze w 2016 roku. Posiadacze kont Premium dostają rozszerzenia dwa tygodnie wcześniej.

Co jest, doktorku?

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Battlefield Hardline

PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze