Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwszy dodatek DLC do Metro: Last Light zadebiutuje w przyszłym tygodniu

Nowe misje fabularne.

W przyszłym tygodniu ukaże się pierwszy dodatek DLC do Metro: Last Light. Faction Pack zaoferuje trzy misje w trybie dla pojedynczego gracza. Trafi 16 lipca na PC oraz Xboksa 360, natomiast w europejskim PlayStation Network pojawi się dzień później.

Rozszerzenie kosztować będzie około 21 złotych, lub 400 punktów Microsoftu. Za cenę 65 złotych i 1200 MSP zakupimy natomiast Season Pass, który zagwarantuje dostęp do wszystkich dodatków, które mają ukazać się w przyszłości.

Każdy z etapów pozwoli wcielić się w inną postać - zostaniemy między innymi snajperem z Linii Czerwonej infiltrującym tereny faszystów, czy obronimy przyczółek Czwartej Rzeszy jako ciężko uzbrojony żołnierz - czytamy w informacji prasowej.

Wydawca gry, Deep Silver, zdradził pierwsze szczegóły na temat przyszłych dodatków. Jeden z nich, The Chronicles Pack, wprowadzi kolejne misje fabularne dla jednego gracza, a Developer Pack oraz Tower Pack zaoferują wyzwania testujące nasze umiejętności.

Metro: Last Light to strzelanina osadzona w świecie stworzonym przez rosyjskiego pisarza Dmitrija Głuchowskiego. Zadebiutowała w maju bieżącego roku.

Zobacz także: Metro: Last Light - Poradnik

Metro: Last Light - Trailer

Komentarze