Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Otwarta beta Crysis 3 na PC i konsole 29 stycznia

Zobacz też nowy zwiastun.

Electronic Arts ogłosiło, że 29 stycznia rozpoczną się otwarte betatesty trybów multiplayerowych strzelanki Crysis 3. Wziąć udział w becie będą mogli wszyscy posiadacze zarówno PC, jak i Xboksów 360 i PlayStation 3.

Testy potrwają dwa tygodnie, czyli do 12 lutego. Wypróbować będzie można dwa typy rozgrywki: Hunter i Crash Site. Zagramy na mapach Muzeum i Lotnisko.

Hunter!

W Crash Site zadaniem graczy będzie obrona wybranych lokacji na mapie, czyli wariacja na temat popularnego „Króla wzgórza”.

Hunter to zmagania 8 żołnierzy korporacji Cell z dwoma Łowcami wyposażonymi w nanokombinezony. Gdy żołnierz zginie, staje się Łowcą. Zadaniem wspomnianych Łowców jest zabicie pozostałych w ramach ustalonego limitu czasowego.

Electronic Arts Polska przygotowało też specjalną ofertę zamawiających grę przedpremierowo. „Wszystkie zamówienia złożone przed końcem bety (do końca dnia 12 lutego) będą wzbogacone o Pakiet Tropiciela” - czytamy w informacji prasowej. „W skład pakietu wchodzi półautomatyczna strzelba Szakal wraz z tłumikiem, specjalny kamuflaż do tej broni oraz dwa unikatowe nieśmiertelniki. Wszystkie te elementy przeznaczone są do trybu wieloosobowego. Promocja obejmuje wszystkie osoby, które już zamówiły Crysis 3, jak i i te, które dopiero zdecydują się na ten krok”.

Do zamówień przedpremierowych dołączana jest także pierwsza gra z serii Crysis.

Równocześnie opublikowany zostały nowy zwiastun, który przedstawia możliwości nanokombinezonu.

Crysis 3 ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej 21 lutego.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze

Rafał Baranowski

Contributor

Komentarze