Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wiadomość od studia Crytek sugeruje powrót Crysisa

Remaster czy sequel?

Studio Crytek opublikowało na Twitterze enigmatyczną wiadomość, która może sugerować zbliżające się zapowiedzi związane z serią Crysis. Tekst „Receiving Data” to pierwszy tweet na oficjalnym koncie cyklu od 2016 roku.

Warto też przypomnieć, że niedawno deweloperzy zawarli krótki fragment z pierwszej części w zestawieniu przedstawiających gry studia powstałe w ciągu minionej dekady - mimo że strzelanka powstała wcześniej i teoretycznie nie powinna znaleźć się w materiale.

W przeszłości w sieci kilkukrotnie pojawiały się nieoficjalne informacje na temat remastera Crysisa, o który wielu fanów cyklu prosi twórców od lat.

Crytek nie opublikowało żadnych innych wiadomości ani teaserów. Pozostaje tylko czekać na konkretne informacje na temat projektu, który sprawił, że deweloperzy postanowili reaktywować konto na Twitterze.

Wszystkie odsłony serii Crysis szczyciły się wysoką jakością oprawy wizualnej, ale na pierwszym miejscu w tym aspekcie plasowała się pierwsza odsłona, która przez wiele lat była swoistym benchmarkiem dla gamingowych PC.

Następnie: Half-Life Alyx dostępny bez VR - obsługa myszy i klawiatury dzięki modyfikacji

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze